1996 yılında bölgemizin ihtiyaç duyduğu tesisat ve taahhüt alanlarında hizmet vermek üzere kurulan firmamız, en kaliteli malzeme, mükemmelliği hedefleyen işçilik ve taahhüt anlayışını gerçekleştirmek hayali ile yola çıktı.Isıtma tesisatları, endüstri tesisatları, mekanik tesisat konularında çalışmalarına başlayan JANTES, her başarılı taahhüt ile tecrübe ve hizmet referansını genişletmiştir.

JANTES’ in iş hacmini, Gaz Tesisatları, Isıtma Soğutma, Altyapı, Endüstriyel Tesisatlar ve Tarımsal Sulama Sistemleri oluşturmaktadır. Sanayi Tesisleri için büyük önem arz eden yangın algılama ve söndürme sistemleri diğer bir iş koludur.JANTES, taahhüdünü gerçekleştirdiği tüm işlerde çevre bilinci, kalitifikasyon, yetkilendirme ve satış sonrası ilişkiler konularına azami özen göstermektedir.

Eğitim ve uzmanlığa büyük önem veren firmamız, çalışanlarının kişisel ve teknik gelişimini desteklemektedir.Firmamız bünyesinde halen 25 den fazla konularında uzman, uluslar arası teknik yeterlilik sertifikalı personel istihdam edilmektedir.Faaliyetlerimizdeki çeşitlilikle vazgeçilmezliğini koruyan, kişi, kurum ve sanayi tesislerinin ilk tercihi olmaya devam eden JANTES, birçok başarılı taahhüt bitirmiştir.

Misyonumuz ;

JANTES’ in misyonu, Trakya bölgesi ve Türkiye de Mekanik Tesisat ve Isıtma sektörlerinde lider, üstün müşteri memnuniyeti anlayışı çerçevesinde çevreye duyarlı, insan kaynaklarıyla güçlü, mekanik işlerin multi-disipliner yaklaşımıyla rakip tanımayan, kurumsallaşmış bir yapı ile hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz ;

JANTES’ in vizyonu, müşteri memnuniyetini ilke kabul eden ; güvenilir, değişimlere açık, alternatifsiz ve teknolojik gelişimi sağlayan bir marka olmaktır.