Kalite Politikamız

  • Kalite talep ve şartlarını sağlayarak, müşterilerimizin memnuniyetine önemli katkı sağlarız.
  • Tüm lokasyonlarda dünya çapında geçerli kalite prensiplerine ve kurallarına göre çalışıyoruz.
  • Kalite ilkelerimiz sadece çalışanlarımız için değil, tüm tedarikçilerimiz için de geçerlidir.
  • Müşterilerimizin isteklerini yerine getiriyoruz ve kalite taleplerini gerçekleştiriyoruz.
  • Kalite planlanır, üretilir, kontrol edilir, denetlenir.
  • Kalite kalifiye teklif çalışmasını, servis hizmetlerini ve terminlere uymayı kapsar.
  • Hata önleme, hata gidermeden önce gelir. Hata kaynakları hemen giderilmelidir.

 

TEKNİK YETKİNLİK

Jantes in sahip olduğu teknik kadro ve mühendislik birimi çalışmalara, başlangıç ve tüm süreçlerde rehberlik eder. Satın alma işe uygun kaliteli ve uzun ömürlü, gerekli sertifikalara haiz ürünleri toplar ve birbirleri arasındaki uyumu sağlar. İş programlarının yapılması, projelendirme ve mühendislik çalışmaları ahenk içerisinde yürüyerek işe güç verir. İşe uygun yöntem ve çalışma disiplininin belirlenmesi bu etapları izler. Makine parkuru ve teknik eleman seçimi iş sürecini devam ettirir. Gerekli test ve kontrollerin yapılmasıyla işiniz size layık olan en iyi iş teslimi garantisiyle bitirilir.

 

SATINALMA POLİTİKAMIZ

DAHA FAZLA VERİMLİLİK VE KALİTE İÇİN!
JANTES’ deki satın alma politikası, şirketimizin amaçlarından türemiştir. Bu kapsamda müşterilerimizin memnuniyeti ön plandadır. Taahhüt ve tedarik temelli çözümlerde müşterilerimize mümkün olan en büyük faydayı sağlamak istiyoruz. Ürünlerimizin başarısı, kaliteleriyle sıkıca bağlı olup müşterilerimizin sürekli artan taleplerini yerine getirmek amacımızla doğrudan doğruya ilişkilidir.
Türkiye çapında faaliyet gösteren bir şirket olarak, değişik sektördeki işlere yönelik yaratıcı ve rekabet edebilir durumda ürünler arıyoruz. Verimlilik, kalite, hizmet, teslimat yeteneği ve güvenilirlik bizim için birinci önceliktir.
Tedarikçi partnerlerimize güven duyulmakta, dürüstlüğe dayanan ve uzun vadeli bir işbirliği gerçekleştirilmektedir. Ürünlerimizi devamlı kontrol ve uygunluğunu sağlamaya teşvik etmekteyiz. Tedarikçilerin bizimle birlikte maliyeti düşürme potansiyelini gerçekleştirmelerini sağlarız.

SATINALMA AОIMIZ

JANTES’ in satın alma ağı, ihtiyaç duyulan malzemeleri dünya çapında temin etmekle görevlidir. Temin edilenler;
Hammaddeler, satın alınan parçalar, makineler ve tesisler, takımlar, nakliye hizmetleri, yardımcı maddeler ve işletme maddeleri, bilişim hizmetleri, eğitim ve danışmanlık vb. kalemler olabilmektedir.
Hedefimiz şirketimiz ve müşterilerimiz için, malzeme yönetiminin her alanında optimal bir seviyeye ulaşmak ve ihtiyaç duyulan malzemeleri, hem talebe uygun kalite ve miktarda, hem de zamanında ve istenilen yerde uygun fiyatla temin etmektir.
Satın alma ağımızda ağırlık ithalat-ihracatçı, imalatçı ve birinci el toptancılardadır. Bu amaçla satın alma ağımızda firmadan bağımsız olarak aynı satın alma süreçleri uygulanır. Böylece tüm proje çapında aynı prosedürün izlenmesi ve prosedürün şeffaflığı garantilenir.

KALİTİFİKASYON

ޞirketimizde daima en kalitesi görüşü esas teşkil eder. Belli bir kalitifikasyona sahip olmayan ürünler değerlendirme süreçlerine alınmaz. İşe uygunluk her şeyin başında sayılmakta, ürünün güvenirliği ve teknik yeterliliği işin sorunsuz ilerlemesi için elzem şart olmaktadır.
JANTES ürün seçiminde sizinle teknik becerisini paylaşmakta ve malzeme seçimindeki yükünüzü hafifletmektedir. Standartlar, kalite kuruluşları, belgelendirme ve değerlendirme kuruluşları, yasal şartlar, uluslar arası onaylar sizin için araştırılarak ürünün kusursuzluğu perçinlenir.